WordPress Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

mouse

WordPress Site Yaptırmak

WordPress’in tercih edilmesinin en önemli sebeplerden biri de bağımsız hareket edebilme özgürlüğü hiç şüphesiz. Basitçe söylemek gerekirse, eğer web sitenizi WordPress tabanlı olarak tasarlatırsanız, kısa bir sürede WordPress’i kendiniz öğrenerek firmalardan bağımsız, tek başınıza devam edebilirsiniz. Tabi burada bağımsızlıktan kastımız, hiçbir web tasarım firmasına para ödemek zorunda kalmadan, kendi içeriğinizi kendinizin oluşturmasıdır. Yada kaba bir tabirle kimseye muhtaç kalmadan sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz.

İnternet Sitemi Kolayca Yönetmek İstiyorum

WordPress’te her şey mümkün ve kolaydır. Özellikle firmanızda siz veya bir çalışanınız Word ve Excel gibi temel ofis uygulamalarını kullanabilir seviyedeyse, kolaylıkla WordPress’te içerik oluşturabilir ve yayınlayabilir.

En çok tercih edilen sistem: WordPress’tir.

WordPress, en çok kullanılan altyapı başka bir deyişle içerik yönetim sistemlerinden birisidir, tamamen açık kaynak kodludur ve ücretsiz dağıtılmaktadır. Siz de WordPress sistemini kullanarak kısa sürede kendi sunucunuza kurulum gerçekleştirebilir, sitenizi yayınlayabilir ve içerik eklemeye yani bloglamaya hemen başlayabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var dünyadaki her 3 web sitesinden 1’i wordpress’tir 🙂

Web Tasarım

Buradaki önemli detay, WordPress sistemi açık kaynak kodlu bir yazılım olduğu için dünyanın her yerinden bilgisine güvenen herkesin katkıda bulunmasına açıktır; slogan olarak “created by and for the community” mottosu benimsenmiştir, yani “halk için, halk yararına”. Bu şekilde anlayışla, her geçen gün çok daha kullanışlı ve sağlam bir sistem haline gelmektedir.

Kullanımı son derece basit WordPress’le sıradan bir bilgisayar kullanıcısı bile herhangi bir yazılım ya da kodlama dili bilmeden son derece güzel ve kullanışlı bir internet sitesi tasarlayabilir. Açık kaynak kodlu olduğu için, sorun yaşadığı konularla ilgili yapacağı arama motoru sorgularında mutlaka cevaplar elde edebilecektir. Çünkü dünyanın her yerinden insanlar aynı sorunları yaşıyor ve çözüme katkı sağlamak adına paylaşıyorlar.

Neden mi WordPress?

  • WordPress altyapısını kullanmak ücretsizdir.
  • Fonksiyonsuz HTML sayfalar geçerliliğini yitirmiştir.
  • %100 Türkçe desteği sunulmaktadır.
  • WordPress sistemi sınırsız sayıda yabancı dili desteklemektedir.
  • WordPress sistemi %100 SEO uyumlu olarak çalışmaktadır.

WordPress kullanarak ne tip siteler tasarlanabilir?

Kurumsal firma sitesi

WordPress kullanarak eksiksiz bir şekilde firma web sitesi oluşturulabilmektedir. Sitede yer alan statik sayfaların yanı sıra, haberler, yorumlar, fotoğraf galerileri, etkileşimli formlar ve bunun gibi daha birçok özellik son derece başarılı bir biçimde desteklenmektedir.

E-Ticaret web siteleri

Ücretsiz e-ticaret eklentisi WooCommerce ile interaktif, etkin elektronik ticaret siteleri yayınlanabilir. Üstelik piyasada gördüğünüz oldukça pahalı e-ticaret sitelerinin aksine, WordPress için herhangi bir aylık ya da yıllık ödeme yapmazsınız.

Blog Siteleri

Yazmayı en çok sevdiğiniz konu hakkında blog siteniz olsun ister misiniz? Hemen bize ulaşın.

+90 506 160 84 11

İletişim Formu

Tüm WordPress ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menu