WordPress Optimizasyon

mouse

Startup WordPress’ten Optimizasyon hizmeti satın aldığınızda işe WordPress tabanlı web sitenizin Pindom, Google Pagespeed ve GTmetrix performans analiz sonuçlarını incelemekle başlıyoruz.

GtMetrix, Pingdom Tools ve Google Pagespeed ile sorunları tespit ediyor, Blitz IO ve Load Impact servisleri ile sitenize stres testi uyguluyoruz. Ardından kullandığınız tema ve eklentiler, görseller, veritabanı, tabloları inceliyoruz.

En son aşamada sunucunuzu değerlendiriyoruz. Cpu ve ram kullanımını analiz ediyor, sitenize hizmet veren DNS sunucusunun yanıt süresine kadar titizlikle araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Sunucu performansı konusunda güvendiğiniz firma bulamıyorsanız, sitenizi yalnızca WordPress Hosting hizmeti veren kendi sunucularımıza taşıyoruz.

Tüm bunları yaparken sizinle aramızda devamlı bilgi akışı oluşturuyoruz. Böylelikle bilginiz haricinde herhangi bir işlem yapmış olmuyoruz. Sağ bölümde yer alan logolara tıklayarak ilgili servisleri çalıştırabilir, web sitenizin performansını kendiniz de test edebilirsiniz. (*Blitz IO ücretli bir servistir.)

İster günlük 10000+ ziyaretçisi olan bir site, ister günlük hiti 300 civarlarında bir siteniz olsun; WordPress Optimizasyon hizmetimizden faydalanmalısınız.

İletişim Formu

Tüm WordPress ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Menu